У Мінсоцполітики хочуть обмежити виплати по народженню дитини

У Мінсоцполітики хочуть обмежити виплати по народженню дитини
Тепер пропонується надавати допомогу при народженні — тільки якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї на одну особу не перевищує 15% від загального розміру допомоги Об этом сообщает nordportal.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Мінсоцполітики вирішили не виплачувати допомогу при народженні дитини всім сім’ям, про що йдеться у новому законі Про державну допомогу сім’ям з дітьми.


Документ опублікований на сайті міністерства.


Тепер пропонується надавати допомогу при народженні — тільки якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї на одну особу не перевищує 15% від загального розміру допомоги. Однак це не стосується дітей, які живуть в дитячих будинках і повністю забезпечуються державою.


Згідно з пояснювальною запискою, в цілому законопроект покликаний змінити порядок визначення розміру соціальної допомоги — не прирівнювати її у відсотковому або кратному співвідношенні до прожиткового мінімуму, а кожен рік встановлювати суми в законі про державний бюджет України.


Міністерство соціальної політики опублікувало документ для обговорення 28 жовтня, пропозиції можна надсилати до 28 листопада.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-minsocpolitiki-hochut-obmezhiti-viplati-po-narodzhennyu-ditini-637704.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя