У Кабміні хочуть ввести платний проїзд дорогами України для іноземців

Проїзд буде платним для тих іноземців, які в’їжджають в Україну на машинах з іноземними номерами.

Об этом сообщает putin-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

В Україні планують ввести платний проїзд дорогами для іноземних громадян, — сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій під час робочої наради в Миколаєві, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

За його словами, проїзд буде платним для тих іноземців, які в’їжджають в Україну на машинах з іноземними номерами. "Для іноземців плануємо ввести платний проїзд дорогами України. Адже вони не завжди купують акцизи, і виходить не зовсім справедливо по відношенню до наших автомобілістів, які платять акциз. Наприклад, в Україну заїжджає велика фура з повним баком пального на іноземних номерах, вона проїжджає тисячу кілометрів по нашим дорогам і нічого за це не платить. Тому ми будемо планувати певний механізм, і будемо сподіватися, що депутати це підтримають", — сказав Криклій.

Він також додав, що планується з державного бюджету на наступний рік отримати додаткові кошти на ремонт доріг. "Адже якщо ми хочемо реалізувати амбітну мету — відремонтувати 24 тисячі кілометрів доріг за п’ять років, то, крім дорожнього фонду, повинні отримати ще й кошти із загального фонду. Ресурси для цього є", — підкреслив міністр.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/v-kabmini-khochut-vvesty-platnyi-proizd-dorohamy-ukrainy-dlia-inozemtsiv-297827.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя