Вибухотехніки готові виїхати у будь-який віддалений район Вінниччини під час виборів

Для охорони публічної безпеки і порядку на Вінниччині під час позачергових виборів до Верховної Ради України будуть задіяні майже п’ять тисяч силовиків. Про це йшлося сьогодні, 9 липня, на прес-конференції в прес-центрі Національної поліції України у Вінницької області (ГУНП) у Вінницькій області, повідомляє Vlasno.info. Об этом сообщает 44kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

– У день виборів на Вінниччині безпекою людей опікуватиметься 4991 працівник. Це не лише поліцейські, але й представники військових частин 3008 і 3028 Національної гвардії України, а також управління ДСНС, – каже начальник відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності ГУНП України у Вінницькій області Василь Стаховський. – Безпосередньо на окружних (ОВК) і дільничних виборчих комісіях (ОВК) працюватимуть 3390 наших співробітників. Охороною публічної безпеки у цей час займатимуться планові служби – групи реагування Патрульної поліції і слідчо-оперативні групи (загалом 585 осіб).

Не забули й про резерви із числа підрозділів особливого призначення і Нацгвардії України (617 працівників). Вони працюватимуть в райцентрах, де створені ОВК. А також в місцях, де голосує велика кількість громадян.

vasil stahovskiy

– До такого резерву увійдуть роти поліції особливого призначення, батальйон поліції особливого призначення «Вінниця» і підрозділи оперативного реагування (управління патрульної поліції), – пояснює Василь Стаховський. – Наші працівники готові діяти професійно. Це вже треті вибори цьогоріч. До того ж, ми проводили відповідні навчання у місцях ОВК. Тобто, наші працівники змогли вдосконалити практичні навички і усунути всі недоліки.

Водночас на Вінниччині діятимуть три вибухотехнічні групи. До них входитимуть працівники піротехнічних груп управління ДСНС та поліцейського кінологічного центру. Раніше у Вінниці під час виборів чергувала лише одна така група, інші – в районах. Але у зв’язку із чисельними випадками повідомлень про замінування (на щастя, вони не підтверджуються), саме у обласному центрі зараз вирішили всі вибухотехнічні команди.

– Ці вибухотехнічні групи будуть готові за необхідності оперативно виїхати у будь-який віддалений район, – повідомив Василь Стаховський.

Читайте також:
Масові порушення під час передвиборчої компанії фіксуються на Вінниччині.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

Фото: Михайло Шахов і з сайту Волинь Online


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/gromada/vibori/item/30875-vybukhotekhniky-hotovi-vyikhaty-u-bud”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя